Sportovní odpoledne pro veřejnost

V krásném prostředí sportovního areálu 22. základní školy 11. června proběhl Sportovní den pro veřejnost.

Žáci si spolu s rodiči užili sportovní odpoledne. Vyzkoušeli si různé sportovní disciplíny jako například běh na 250 metrů, hod kriketovým míčkem a hod na cíl, skok z místa, florbal, fotbal, tenis, basketbal, gymnastickou koordinační dráhu, slalom s míčkem a další.

Nešlo o vítězství, ale smysluplně prožité sportovní odpoledne. Všichni, kteří se zúčastnili si zasloužili sladkou odměnu a diplom.

Sportovní areál školy je po vyučování otevřený pro veřejnost a žáci jsou pod dohledem správce, který zdarma zapůjčí návštěvníkům i materiální vybavení – sítě, míče na nohejbal, fotbal nebo basketbal, rakety a míčky na tenis a stolní tenis.

Těšíme se na příští ročník a společné zážitky.

Yveta Pompová

Přejít do fotogalerie